Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Laukiniai vakarai
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773
TEMINIAI RENGINIAI

Kaubojiškas vakarėlis

Taigi, ar pasiruošę siurprizui...

Autorinės programos sukurs smalsų nuotykių jausmą, nepaleidžiantį visą vakarą.

T o l i a u
DIDELĖS AKYS

Visiškas įsitraukimas, kai tu kartu su vaikais pamiršti kas yra laikas.

T o l i a u
Mylėkite gyvenimą!

Mes visada su jumis, tikri, gyvi žmonės, besižavintys savo darbu bei atviri nuoširdžiam bendravimui.

T o l i a u
Nenoriu, kad tai baigtųsi...

Širdį glostančios artimųjų šventės, susipažinkite su jais kitame amplua.

T o l i a u

Įsivaizduokit, kaip malonu po sunkios darbo dienos, nueiti į salūną, su draugais išlenkti po taurelę, pasilinksminti, pasigalinėti ir net "surengti muštynes“. Juk taip ilsisi tikri kaubojai.


 


Šventinė programa "KAUBOJIŠKAS VAKARĖLIS"

Programos eiga ir ypatumai

 

Kaubojiškas vakarėlis gali vykti salūne arba gryname ore kaime. Svarbiausia – gera nuotaika! Šios šventės tikslas – iš širdies pasilinksminti, parungtyniauti, pabendrauti ir susidraugauti. Ši programa tinka ir norint paminėti svarbias datas, įvykius, atšvęsti bendrus pasiekimus. Programos aprangos kodas: kaubojiškos kepurės, languoti marškiniai, kaklaskarės, džinsai, šautuvai, kaubojiški batai.

Įsivaizduokit, kaip malonu po sunkios darbo dienos, nueiti į salūną, su draugais išlenkti po taurelę, pasilinksminti, pasigalinėti ir net "surengti muštynes“. Juk taip ilsisi tikri kaubojai.

Po dosnios vakarienės, šventės dalyviai galės išbandyti savo jėgas rankų lenkimo konkurse, o savo miklumą - rodeo  varžybose, sušokti kaubojišką šokį, apiplėšti banką, suvaidinti tingų kaubojų ir salūno scenoje pademonstruoti savo seksualumą bei charizmą. Laukiniai Vakarai  laukia Jūsų!

 

Pogramos trukmė:  4  valandos

Programos aktyvių dalyvių skaičius: nuo 15 iki 30 žm.Galerija
Video


 Papildomai galime pasirūpinti:

Vieta šventei, vaišėmis, garso aparatūra šokiams (diskoteka su DJ), šviesos efektais, galime įamžinti šventę video juostoje, pasirūpinti proginiu (vardiniu) tortu ir fejerverkais.
Teiraukitės apie šią šventę žemiau nurodytais kontaktais:Telefonu: +370 629 97773        El. paštu: info@mgrenginiai.lt

Arba palikite savo kontaktą ir mes su jumis susisieksime patys:Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.