Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Fortunos ratas
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773
TEMINIAI RENGINIAI

Fortūnos ratas

Taigi, ar pasiruošę siurprizui...

Autorinės programos sukurs smalsų nuotykių jausmą, nepaleidžiantį visą vakarą.

T o l i a u
DIDELĖS AKYS

Visiškas įsitraukimas, kai tu kartu su vaikais pamiršti kas yra laikas.

T o l i a u
Mylėkite gyvenimą!

Mes visada su jumis, tikri, gyvi žmonės, besižavintys savo darbu bei atviri nuoširdžiam bendravimui.

T o l i a u
Nenoriu, kad tai baigtųsi...

Širdį glostančios artimųjų šventės, susipažinkite su jais kitame amplua.

T o l i a u

Jūsų dėmesiui pristatome programą, kuri tiks intelektualiai ir kūrybingai kompanijai. Ši programa, per vieną vakarą, pagerina atmosferą kolektyve, motyvuoja komandą, padeda geriau pažinti vienas kitą. „Fortūnos ratas“ – ryški, dinamiška, interaktyvi šešių žaidimų programa skirta tiems, kurie mėgsta atsipalaiduoti žaisdami. Tai puiki galimybė patikrinti savo žinias ir išradingumą, kūrybiškai išsisukti iš bet kokios situacijos ir geriau pažinti  vieni kitus. Programa gali būti pritaikyta pagal poreikius: skirta vienam žmogui, pavyzdžiui, jubiliatui ir jo gyvenimui;  jaunavedžiams – jų meilės istorijai bei planams, o įmonėms – faktai, istorija, veikla. Jeigu šventė skirta įmonės kolektyvui, tai bus specialiai parengti klausimai apie įmonės istoriją ir veiklą. Žaidimų  įvairovė, adrenalinas, azartas, pergalės džiaugsmas, komandos dvasia pavers Jūsų šventę nepamirštama ir užpildys atmintį ryškiomis emocijomis.


 


Šventinė programa "Fortūnos ratas"

Programos eiga ir ypatumai

 

Svečiai suskirstomi į komandas, kiekvienoje po 5-10 žmonių. Programą sudaro trys žaidimų turai po 30 min.  Fortūnos ratas-būgnas yra padalintas į šešis sektorius su šiais žaidimais:

1.         Juodoji dėžė (teks atspėti, kas joje),

2.         Muzikinis ringas (žaidimas susijęs su muzika),

3.         Cinema (prisiminsime mėgstamus kino filmus ir serialus),

4.         Proto mūšis (protingi ir smagūs klausimai),

5.         Menų galerija (teks prisiminti žinomas mįsles ir patarles),

6.         Šokių maratonas (skirtas pajudėti).

Kiekvienas iš šešių žaidimų turi savo tikslą ir taisykles, tačiau fortūnos žavesys slypi tame, kad niekas nežino ant kokio žaidimo sustos būgno strėlė ir kokį žaidimą teks sužaisti – tiesiog būkite viskam pasirengę!

 

Pogramos trukmė:  4  valandos

Programos aktyvių dalyvių skaičius: nuo 15 iki 30 žm.Galerija
Video


 
Papildomai galime pasirūpinti:

Tarp turų gali būti įkvepiančios muzikinės pauzės – šokėjų, dainininkų, iliuzionistų pasirodymai. Tai motyvuos žaidėjus ir nuspalvins Jūsų šventę. Taip pat galime pasirūpinti garso aparatūra šokiams (diskoteka su DJ) arba gyva muzika, šviesos efektais, proginiu (vardiniu) tortu ir fejerverkais, įamžinti renginį nuotraukose,  video juostoje.
Teiraukitės apie šią šventę žemiau nurodytais kontaktais:Telefonu: +370 629 97773        El. paštu: info@mgrenginiai.lt

Arba palikite savo kontaktą ir mes su jumis susisieksime patys:Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.