Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Viduramžių puota
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773
TEATRALIZUOTI RENGINIAI

Viduramžių puota

Taigi, ar pasiruošę siurprizui...

Autorinės programos sukurs smalsų nuotykių jausmą, nepaleidžiantį visą vakarą.

T o l i a u
DIDELĖS AKYS

Visiškas įsitraukimas, kai tu kartu su vaikais pamiršti kas yra laikas.

T o l i a u
Mylėkite gyvenimą!

Mes visada su jumis, tikri, gyvi žmonės, besižavintys savo darbu bei atviri nuoširdžiam bendravimui.

T o l i a u
Nenoriu, kad tai baigtųsi...

Širdį glostančios artimųjų šventės, susipažinkite su jais kitame amplua.

T o l i a u

Viduramžiais vietoj stalų klodavo plačias lentas ant medinių kaladžių, lėkščių nebuvo, jas atstodavo išskobti duonos kepalėliai, o šakutė ilgai buvo laikoma šėtonu išradimu.  Moterys pridengdavo ausis, nes jos buvo laikomos intymia kūno vieta.  Blogi žmonės galėdavo užnuodyti vyną, o dėl bet kokio skundo  žmogų galėjo  sudeginti ant laužo. Taigi, viduramžiais ne viskas buvo taip romantiška ir gražu, todėl kai kurių tradicijų mes nekartosime. Apie jas ir dar daugiau įdomybių Jūs sužinosite viduramžių puotos metu. Mes švęsime taip, kaip viduramžiais arba beveik taip pat.


 


Šventinė programa "Viduramžiai"

Programos eiga ir ypatumai

 

Įsivaizduokite, kad Jūs apsirengęs senoviniais rūbais ir esate viduramžių salėje. Čia maistą, pagamintą pagal originalius viduramžių receptus, patiekia tarnai, o tuo metu juokdarys šmaikštauja ir linksmina svečius. Pasirodo Jūs pakviestas į karaliaus puotą.

Jeigu Jūs širdyje esate romantikas, Jums patinka viduramžiai ir tai, kas susiję su jais:  riteriai, damos, puotos, garbė, narsa, tuomet ši programa taps reikšmingu ir maloniu Jūsų ir Jūsų svečių gyvenimo įvykiu.

 

Jus ir jūsų svečius aprengsime istoriniais rūbais, papasakosime apie etiketą, pamokinsime, kaip to meto žmonės sveikindavosi, ir pakviesime į puotą. Jos metu Jūsų laukia karaliaus svitos intrigos, viduramžių šokio pamoka, flirto įgūdžių tobulinimas, žaidimai, jėgos ir proto turnyras, kuris skirtas atkreipti nuostabių damų dėmesį ir jas nustebinti. Visos šventės metu turėsime nedidelius istorinius ekskursus apie tai, kaip žmonės rengėsi, valgė, kaip tuokėsi, kaip mylėjo, kokių įstatymų ir tradicijų laikėsi.

O paskui pasaka pasibaigs ir mes grįšime į dabartį, kurioje tolesnės linksmybės vyks pagal šiuolaikinę muziką.

Tikra šios programos puošmena yra labai gražūs istoriniai  kostiumai. Juos kūrėme ne vienerius metus, su didele kantrybe ir meile, apgalvodami kiekvieną kostiumo elementą ir detalę.

Renginio metu papasakosime įdomią informacija, kurią nuolatos po kruopelytę kruopščiai renkame iš šaltinių ir kurią mes pateikiame mini istorinių ekskursų metu. Jus apgaubs teminė viduramžių muzika, profesionalūs šokėjai ir apgalvoti scenarijai, bus sukurta viduramžių atmosfera.

Programas vedame lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis.

 

Pogramos trukmė:  iki 3 valandų

Programos aktyvių dalyvių skaičius: nuo 15 iki 30 žm.Galerija
Video


 Papildomai galime pasirūpinti:

Jūsų šventę gali aplankyti profesionalūs riteriai ir pademonstruoti kovas, skirtas damų palankumui pelnyti. Fakyrai gali pristatyti ugnies šokius, o klajojantys aktoriai – linksmą pasirodymą. Viduramžių šokių kolektyvas pademonstruos tų laikų tradicinius šokius.

Jūsų paslaugoms – restoranas Vilniaus senamiestyje arba senovinis dvaras, šventinis stalas, garso aparatūra šokiams (diskoteka su DJ), šviesos efektai, galime įamžinti šventę nuotraukose, sukurti nuotaikingą klipą, pasirūpinti proginiu (vardiniu) tortu ir fejerverkais.

 
Teiraukitės apie šią šventę žemiau nurodytais kontaktais:Telefonu: +370 629 97773        El. paštu: info@mgrenginiai.lt

Arba palikite savo kontaktą ir mes su jumis susisieksime patys:Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.