Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Vaidmenų žaidimas BARBORA
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773
TEATRALIZUOTI RENGINIAI

Vaidmenų žaidimas BARBORA

Taigi, ar pasiruošę siurprizui...

Autorinės programos sukurs smalsų nuotykių jausmą, nepaleidžiantį visą vakarą.

T o l i a u
DIDELĖS AKYS

Visiškas įsitraukimas, kai tu kartu su vaikais pamiršti kas yra laikas.

T o l i a u
Mylėkite gyvenimą!

Mes visada su jumis, tikri, gyvi žmonės, besižavintys savo darbu bei atviri nuoširdžiam bendravimui.

T o l i a u
Nenoriu, kad tai baigtųsi...

Širdį glostančios artimųjų šventės, susipažinkite su jais kitame amplua.

T o l i a u

Bona, Žygimanto Augusto motina, nekentė Barboros ir visom išgalėm priešinosi sūnaus meilei nekilmingai išsišokėlei. Nors ji turėjo gerą išsilavinimą, buvo įvaldžiusi lenkų, italų, lotynų kalbas, skoningai rengėsi, mėgo žaisti šachmatais ir medžioti, puikiai šoko, mylėjo Žygimantą, tai nieko nereiškė jos sūnaus ateičiai. Nors sklido kalbos, kad Radvilai savo titulą nusipirko... Tik kaip tai įrodyti? Vaidmenų žaidimas tai kaip mažas gyvenimas – ryškus ir labai įdomus.Tai nuotykis, azartas, netikėtumas, intrigos, išdavystės, meilė ir dar daugybė visko... Juk pagal žaidimo scenarijų Jūs esate personažas, turintis šeimą, titulą, sąjungininkus ir konkurentus. Jūs turite paslaptį, kuri gali sunaikinti viską. Yra tikslas, kurį įgyvendinus nugalėsi priešus. Jus gali aplenkti arba tiesiog nunuodyti, užburti ar pakerėti. Kas išdavikas? Kas draugas? Šis gyvenimas ne silpnų nervų žmonėms. Žaidimo metu Jums prireiks sumanumo, aktorinio meistriškumo, gebėjimo blefuoti, nuoširdžiai įtikinėti, žaibiškai priimti sprendimus.


 


Vaidmenų žaidimas "BARBORA"

Programos eiga ir ypatumai

 

Tam, kad svečiai gautų maksimalų malonumą, mes pasistengsime sukurti viduramžių atmosferą, keliausime į Vilniaus senamiesčio vieną iš restoranų su senovine sale, atjungsime mobiliuosius telefonus, pasipuošime viduramžių kostiumais, susipažinsime su vaidmenimis, išdalinsim priemones ir žaidimas prasideda.

 Žaidimo metu jus valgysite, gersite, žaisite. Šalia Jūsų bus du žaidimo meistrai. Jų tikslas stebėti žaidimą, aiškinti taisykles, padėti žaidėjams, sufleruoti, kurstyti intrigas, daryti žaidimą įdomesniu. 

Tikra šios programos puošmena yra viduramžių kostiumų kolekcija. Programas vedame lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis.

 

Pogramos trukmė:  3- 4 valandos

Programos aktyvių dalyvių skaičius: nuo 15 iki 25 žm.Galerija

Papildomai galime pasirūpinti:

Vieta šventei, vaišėmis, garso aparatūra šokiams (diskoteka su DJ), šviesos efektais,  pasirūpinti proginiu (vardiniu) tortu ir fejerverkais.
Teiraukitės apie šią šventę žemiau nurodytais kontaktais:Telefonu: +370 629 97773        El. paštu: info@mgrenginiai.lt

Arba palikite savo kontaktą ir mes su jumis susisieksime patys:Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.