Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Nepaprastai smagus ir spalvingas vakaras HOLLYWOOD tema
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773

Nepaprastai smagus ir spalvingas vakaras HOLLYWOOD tema

Ieškote būdo kaip nustebinti artimuosius ar pradžiuginti kolektyvo narius? Įprastas renginių organizavimas jau neatrodo toks įspūdingas ir vertas dėmesio? Tuomet atėjo metas išmėginti nepaprastai smagų, spalvingą, kupiną netikėtumų ir gerų emocijų šventinį vakarą HOLLYWOOD tema. Kuo šis pasirinkimas toks ypatingas? Pirmiausia, įdomia ir labai dinamiška programa. Vakaro pradžioje Jūsų laukia netikėtas ir galbūt šiek tiek šokiruojantis svečių pasitikimas, atliekamas profesionalių aktorių. Prieš patekdamas į šventės patalpas kiekvienas dalyvis privalo susitikti su pamišusiais savo gerbėjais, visais įmanomais būdais mėginančiais gauti jo ar jos autografą. Po tokio siautulingo pasitikimo – proga atsipūsti – oficialioji dalis. Tačiau nesitikėkite, kad tai viskas. Skaniai pavalgius ir ramiai pasišnekučiavus pereinama prie linksmosios dalies – vaizdo klipo filmavimo. Gali kilti klausimų, o kas gi yra pagrindinės jo žvaigždės? Be jokios abejonės – tai Jūs. Juk niekas kitas nedrįstų užgožti tikrųjų į šventę susirinkusių įžymybių. Na, o kad būti vakaro pažibomis neprailgtų ir nepasidarytų nuobodu – dalyvauti teks ir montuojant klipą. Tik, žinoma, derėtų nepamiršti, kad nė viena įžymybė, o ypač Oskarų įteikimo vakaro metu, neišsisuka nuo fotoaparato blyksčių. Ką tai reiškia? Nieko kito, kaip įsimintiną fotosesiją! Pasiruoškite plačiai šypsotis ir spinduliuoti gerą nuotaiką, nes visai čia pat vyksta ir nuotraukų spausdinimas, tad greit paaiškės, kas dirbo nuoširdžiai, o kas šypseną mėgino paslėpti. Po varginančio žvaigždės darbo laukia ir efektingas vakaro finalas – visų nekantriai laukiama vaizdo klipo premjera, o iškart po jos – dramatiška, netikėta, galbūt kartais net provokuojanti – Oskarų įteikimo ceremonija. Kas nusipelnė pripažinimo šį kartą? Kad visi laureatai būtų tinkamai pasveikinti – metas pasitikti fejerverkų apsuptą šventinį šio Oskarų įteikimo vakaro tortą! Apsilankius HOLLYWOOD vakare – įspūdis, gera nuotaika ir ilgai neblėstantys prisiminimai garantuoti.

Kodėl verta rinktis vakarą HOLLYWOOD tema

Vakarą HOLLYWOOD tema verta rinktis pirmiausia dėl to, kad tai išskirtinė galimybė pabūti dėmesio centre, įsijausti į žvaigždės vaidmenį, o svarbiausia – pasikrauti nepaprastai gerų emocijų. Tai patvirtina ir programą jau išbandę klientai, kurių manymu šis vakaras yra vienas smagiausių būdų paminėti šventę. Juk kur dar turėtumėte progą virsti Romos imperatoriumi ar Napaleonu? Išvysti savo artimuosius Žygimanto Augusto ar Romeo vaidmenyje? Susitikti savo vadovą ar kolegą vilkint pirato ar rokerio drabužius? O HOLLYWOOD vakare visa tai įmanoma, nes Jūsų laukia net keturiasdešimties įvairiausių ir spalvingiausių kostiumų kolekcija, kuriuos vilkint tiesiog neįmanoma nepasijusti, lyg keliaujant laiku ir įsikūnyti į savo personažą. O tada – jausminga ir, be abejonės, Oskaro statulėlės verta drama.

Kam skirtas šis šventinis vakaras

Šventinis HOLLYWOOD vakaras skirtas visiems, kurie mėgsta linksmai ir nenuobodžiai praleisti laiką. Čia dalyvauti gali ir įmonių kolektyvai, ir artimiausių draugų būrys, ir tolimiausi giminaičiai. Juk dalyvavimas Oskarų įteikimo vakare, kurio pagrindinės ir svarbiausios žvaigždės esate būtent Jūs – suartina. Kiekviena, o ypač tokia įspūdinga, patirtis kartu palieka kaskart šypseną keliančius prisiminimus, todėl visai nesvarbu, rengiate gimimo dienos ar įmonės šventę, kviečiate tik artimiausius žmones ar dalyvaujate su kolegomis – šis HOLLYWOOD Oskarų įteikimo vakaras Jūsų tikrai nenuvils, o profesionalūs ir nepaprastai smagūs aktoriai pasirūpins, kad netrūktų gerų emocijų vakaro metu ir kūrybingų idėjų pozuojant prieš objektyvus. Ateikite ir pasiimkite Oskaro statulėlę, kurios Jūs tikrai nusipelnėte!
Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.