Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Amžių sankryžioje
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773
KOSTIUMINĖS FOTOSESIJOS

Amžių sankryžoje

Taigi, ar pasiruošę siurprizui...

Autorinės programos sukurs smalsų nuotykių jausmą, nepaleidžiantį visą vakarą.

T o l i a u
DIDELĖS AKYS

Visiškas įsitraukimas, kai tu kartu su vaikais pamiršti kas yra laikas.

T o l i a u
Mylėkite gyvenimą!

Mes visada su jumis, tikri, gyvi žmonės, besižavintys savo darbu bei atviri nuoširdžiam bendravimui.

T o l i a u
Nenoriu, kad tai baigtųsi...

Širdį glostančios artimųjų šventės, susipažinkite su jais kitame amplua.

T o l i a u

Pradžiuginkite jubiliatą arba savo šeimos narius, draugus. Linksma atmosfera ir netikėtos staigmenos sustiprins santykius kur kas efektyviau ir greičiau. Įsivaizduokite, jog atvykstate į vakarėlį, o čia netikėtai Jūsų laukia siurprizas – Jūsų kolegos ar draugai pasitiks Jus persirengę žymiausiais pasaulio istorijoje asmenimis:  Napoleonu Bonapartu ir Žozefina, Romeo ir Džiuljeta, Puškinu ir Natali, Liudviku XV ir Madam de Pampadur ir t. t. Tai unikali galimybė šventės svečiams bent vienam vakarui persikelti iš XXI amžiaus į istorinius laikus. Ryškūs įspūdžiai ir patirtos emocijos bus dar ilgai prisimenamos ir aptarinėjamos.


 


Šventinė programa "Amžių sankryžioje"

Programos eiga ir ypatumai

 

Tai interaktyvi programa-fotosesija. Labai gražiais istoriniais kostiumais persirengę vakaro svečiai – istoriniai personažai – sukurs originalų  pasveikinimą. Kiekvienam sveikinimui sukurtas mini scenarijus. Ir visada suteikiame svečiams galimybę improvizuoti, kurti, fantazuoti. Jie inscenizuodami įteiks stebuklingus vaisius su įvairiais palinkėjimais jubiliatui. Vaisius suvalgius, palinkėjimai būtinai išsipildys.

Šventė bus įamžinta foto sesijos metu, o nuotraukas atspausdinsime tą patį vakarą.

Sklandų renginį ir gerą nuotaiką Jums užtikrins mūsų  profesionali komanda – vedantysis, kostiumininkės, visažistė, fotografas, garso režisierius.

             

Pogramos trukmė:  2  valandos

Programos aktyvių dalyvių skaičius: nuo 15 iki 30 žm.Galerija
Video


 
Papildomai galime pasirūpinti:

Garso aparatūra šokiams (diskoteka su DJ), šviesos efektais, galime įamžinti šventę video juostoje, pasirūpinti proginiu (vardiniu) tortu ir fejerverkais.
Teiraukitės apie šią šventę žemiau nurodytais kontaktais:Telefonu: +370 629 97773        El. paštu: info@mgrenginiai.lt

Arba palikite savo kontaktą ir mes su jumis susisieksime patys:Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.