Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Šventinė programa "Filmavimas HOLLYWOOD'e - Visu laiku meilė"
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773
FILMAVIMAI HOLLYWOODE

Šventinė programa "Filmavimas HOLLYWOOD'e - Visu laiku meilė"

Taigi, ar pasiruošę siurprizui...

Autorinės programos sukurs smalsų nuotykių jausmą, nepaleidžiantį visą vakarą.

T o l i a u
DIDELĖS AKYS

Visiškas įsitraukimas, kai tu kartu su vaikais pamiršti kas yra laikas.

T o l i a u
Mylėkite gyvenimą!

Mes visada su jumis, tikri, gyvi žmonės, besižavintys savo darbu bei atviri nuoširdžiam bendravimui.

T o l i a u
Nenoriu, kad tai baigtųsi...

Širdį glostančios artimųjų šventės, susipažinkite su jais kitame amplua.

T o l i a u

Ar Jūs kada nors dalyvavote Oskaro teikimo ceremonijoje? Patikėkite, tai labai jaudinantis įvykis.  O ypač, kai į apdovanojimus pretenduoja Jūsų kolegos, draugai arba giminaičiai. Pristatome Jums vieną iš pačių gražiausių Lietuvoje, ekskliuzivinę šou-programą - HOLLYWOOD'as. Tai emocijų Everestas, į kurio viršunę gali pakilti kiekvienas šventės dalyvis. Viršunėje aktoriams užgniaužia kvapą, o žiūrovų emocijos liejasi per kraštus.


 


Šventinė programa

"Filmavimas HOLLYWOOD'e - Visu laiku meilė"

Pas mus viskas tikra – filmavimo aikštelė ir operatorius, režisierius ir scenarijus, kostiumai ir kostiumininkės, ir svarbiausia,  aktoriai! O aktoriais būsite Jūs - svečiai. Vyrams tai proga patirti, ką reiškia būti garsiu narsiu karvedžiu, išdidžiuoju Liudviku XV, drąsiu Napoleonu, haremo sultonu ir kt.  Moterims – įžymių žmonių mylimosiomis, kukliomis vienuolėmis, fatališkomis imperatorėmis ir kt. Vaidindami juk galite leisti sau viską: padedami režisieriaus, galėsite sudaryti karališkus sandorius, prisipažinti meile savo mėgstamai kolegei, o gal būt ir pasipiršti...

Ši programa skirta įmonių kolektyvams, šeimos šventėms, netradicinėms vestuvėms. Tokio vakaro niekada nepamirš nei Jūsų draugai, nei kolegos nei Jūs pats.  Jūsų laukia nuostabi šventė!


 

Programos eiga


Programa prasideda nuo svečių sutikimo – raudono kilimo ir gerbėjų prie įėjimo. Tai įspūdingas siurprizas svečiams, nes kiekvieną ateinantį svečią puola klykiantys gerbėjai, fotografuoja, prašo autografo.

Оficiali programos dalis – sveikinimai, banketas (furšetas).

Filmavimas – 2,5 val. įspūdingas veiksmas, klipo „Visų laikų meilė“ filmavimas. Mes klajojame laikais ir kiekvienai scenai yra sugalvoti atskiri mini-scenarijai – teatras-ekspromtas, nebilus filmas, meilės ir neapykantos šokis, gražus apiplėšimas, įšventinimas į žmonas, inscenizuoti tostai ir t.t. Aktoriams scenoje – tai kūrybinis malonumas, žiūrovams salėje – smagus reginys!

Klipo premjera ir „Oskarų“ įteikimas -  jaudinanti ceremonija visam gyvenimui. Jos metu garso decibelai viršis visas normos ribas!

Programos trukmė – 6 valandos.


 

Programos ypatumai

 

Šventės metu vyksta klipo filmavimas su svečiais. Klipas montuojamas ir peržiūrimas tą patį vakarą. Tuo pat metu vyksta ir fotosesija. Nuotraukos spausdinamos iškart.

Renginio metu dirba 10 profesionalų komanda - vedantysis-režisierius, režisieriaus padėjėjas, operatorius, montuotojas, fotografas, visažistė, 3 kostiumininkės, renginio koordinatorius.

Mes dirbame visoje Lietuvoje.

Programas vedame lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis.

 

 Galerija
Video


 Papildomai galime pasirūpinti:

Vieta šventei, vaišėmis, garso aparatūra šokiams (diskoteka su DJ), šviesos efektais,  pasirūpinti proginiu (vardiniu) tortu ir fejerverkais.

 
Teiraukitės apie šią šventę žemiau nurodytais kontaktais:Telefonu: +370 629 97773        El. paštu: info@mgrenginiai.lt

Arba palikite savo kontaktą ir mes su jumis susisieksime patys:Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.