Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Džeimsas Bondas
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773
FILMAVIMAI HOLLYWOODE

Džeimsas Bondas

Taigi, ar pasiruošę siurprizui...

Autorinės programos sukurs smalsų nuotykių jausmą, nepaleidžiantį visą vakarą.

T o l i a u
DIDELĖS AKYS

Visiškas įsitraukimas, kai tu kartu su vaikais pamiršti kas yra laikas.

T o l i a u
Mylėkite gyvenimą!

Mes visada su jumis, tikri, gyvi žmonės, besižavintys savo darbu bei atviri nuoširdžiam bendravimui.

T o l i a u
Nenoriu, kad tai baigtųsi...

Širdį glostančios artimųjų šventės, susipažinkite su jais kitame amplua.

T o l i a u

Super-vyro ir herojaus tema visuomet traukia tiek vyrus, tiek moteris. Vieni sau užduoda klausimą, kur tokį surasti, kiti, kaip tokiu tapti. Pasvajokime ir pasinerkime į pilną nuotykių ir kino žvaigždžių pasaulį – sukurkime filmą su Jūsų svečiais, kuriame bus ir meilė žymiam agentui 007, ir susišaudymai. Mes nepretenduojame nuskinti laurų pasaulinio garso kino festivaliuose, bet nufilmuoti savo unikalų šedevrą tikrai galime.  Jį sukurti padės mūsų pakviesta profesionalų komanda – režisierius, operatorius, video montuotojas. Filmo aktoriais taps Jūsų svečiai. Filmavimosi metu patiriamas malonumas čia yra svarbiausias, todėl kostiumų ir rekvizito reikia nedaug.  Mūsų scenarijuje yra visko – azarto, vyriško ego, moteriško flirto, aistros, susišaudymų, intrigų tarp priešininkų. Be to, mes visuomet paliekame aktoriams improvizacijos laisvę ir kartu kuriame naujas scenas, taigi, kiekvienas sukurtas filmas būna unikalus ir nepakartojamas.


 


Šventinė programa "Džeimsas Bondas"

Programos eiga ir ypatumai
 

Po oficialių kalbų ir šventinio pasisėdėjimo prie vaišių stalo, mes skelbiame filmavimo pradžią. Vaidmenys skirstomi pagal svečių pageidavimus arba iš anksto juos aptarus su užsakovu, taip nustebinant būsimus aktorius. Mes filmuojame vieną sceną po kitos, o tuo pat metu montažinėje gimsta šedevras.

Visus vakaro dalyvius laukia įtraukiantis scenarijus ir laisvė improvizuoti scenoje, operatyvus filmo montavimas ir jo pristatymas tą patį vakarą, nerimas prieš premjerą ir pergalės džiaugsmas. Tokios šventės visuomet atskleidžia naujus talentus tarp bendradarbių, draugų ir šeimos rate, o įspūdžiai visam gyvenimui lieka įamžinti video juostoje, kuria vieną dieną galėsite pasidžiaugti su anūkais.

Abejingų neliks, visi nekantraudami lauks premjeros, kuri įvyks tą patį vakarą.

Aktorinius sugebėjimus vertins  kino akademija, kuri ir įteiks „Oskarus“ už geriausią moterišką ir geriausią vyrišką vaidmenį.

 

Pogramos trukmė:  4 valandos

Programos aktyvių dalyvių skaičius: nuo 15 iki 30 žm.Galerija
Video


 
Papildomai galime pasirūpinti:

 

Vieta šventei, vaišėmis, gyva muzika arba garso aparatūra šokiams (diskoteka su DJ), šviesos efektais, galime įamžinti šventę video juostoje, pasirūpinti proginiu (vardiniu) tortu ir fejerverkais.
Teiraukitės apie šią šventę žemiau nurodytais kontaktais:Telefonu: +370 629 97773        El. paštu: info@mgrenginiai.lt

Arba palikite savo kontaktą ir mes su jumis susisieksime patys:Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.