Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Gražus jubiliejaus organizavimas
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773
GIMTADIENIŲ ORGANIZAVIMAS

Jubiliejaus organizavimas

Taigi, ar pasiruošę siurprizui...

Autorinės programos sukurs smalsų nuotykių jausmą, nepaleidžiantį visą vakarą.

T o l i a u
DIDELĖS AKYS

Visiškas įsitraukimas, kai tu kartu su vaikais pamiršti kas yra laikas.

T o l i a u
Mylėkite gyvenimą!

Mes visada su jumis, tikri, gyvi žmonės, besižavintys savo darbu bei atviri nuoširdžiam bendravimui.

T o l i a u
Nenoriu, kad tai baigtųsi...

Širdį glostančios artimųjų šventės, susipažinkite su jais kitame amplua.

T o l i a u

Jubiliejaus organizavimas

Jubiliejus – labai ypatinga proga. Tai žymė viso to, ką teko pamatyti ir patirti. Šventė, kuri įprasmina per kelis dešimtmečius nueitą kelią. Tas kelias, ko gero, buvo labai spalvingas, juk gyvenime pasitaiko visko – ir pakylimų, ir nuopolių. Tad minint tokią sukaktį norisi, kad šventė atspindėtų tuos potyrius ir išgyvenimus. Ir visai nesvarbu, ar švenčiate savo gimimo dieną, ar vestuvių metines, ar įspūdingą įmonės veiklos sukaktį – ši šventė turi būti įsimintina ir maloni kiekvienam jos dalyviui. Viskas atrodo nesudėtinga, kol nesusimąstai, kaip tai įgyvendinti? Žinoma, svajoti visada daug paprasčiau, tačiau galime pasiūlyti, kaip tas svajones paversti realybe. Įmonė „MG renginiai” jubiliejaus organizavimu užsiima jau ne viena dešimtį metų, tad puikiai žinome, ko reikia, kad šventė būtų tikrai vykusi, o jos dalyviai – maloniai nustebinti. Galime pasirūpinti ne tik šventės programa, tačiau ir jos filmavimu, kvietimais (jų paruošimu ir išsiuntimu svečiams) meniu bei kitais dalykais, kurie būtini, kad Jūsų šventė būtų nuostabi. Pasitikėkite mumis ir „MG renginiai” komanda sukurs Jums nepamirštamą vakarą artimiausiųjų būryje.


 


Teatralizuoto jubiliejaus organizavimas

Viena iš mūsų siūlomų paslaugų – teatralizuoto jubiliejaus organizavimas. Tai puiki galimybė laiką praleisti dar smagiau. Kostiumai, kuriuos galime pasiūlyti, suteiks galimybę pasijusti lyg savo sukaktį švęstumėte seniai praėjusiame šimtmetyje. Muzika, šokiai, žaidimai ir dar daugelis kitų pramogų pralinksmins ir Jus, ir Jūsų svečius. Galimybė persikūnyti ir kartu su profesionaliais aktoriais bei artimaisiais pakeisti aplinką ne tik iš tikrųjų, tačiau ir mintimis nusikelti į praeities laikus. Tai „MG renginiai” pasiūlymas Jums.Suorganizuotų jubiliejų galerija

Vestuvių jubiliejaus organizavimas

Vestuvių jubiliejaus organizavimas mums taip pat nėra naujiena. Dažniausiai šia švente rūpinasi sukaktuvininkų vaikai (juk nėra nieko gražiau, kaip matyti kelias dešimtis metų kartu laimingoje santuokoje praleidusius savo tėvus). Gaila, tačiau gražūs norai dar ne viskas. Organizuoti šventę reikia ne tik turėti reikiamų įgūdžių ir žinių, tačiau ir laiko. Apmaudu, bet vis labiau skubančiame pasaulyje kasdien jo lieka mažiau ir mažiau. Todėl jei norite sutaupyti laiko ir be reikalo nešvaistyti energijos – palikite vestuvių jubiliejaus organizavimą mums. Juk tik gerai pailsėję galėsite pajusti tikrąjį šventės džiaugsmą. Nesijaudinkite, viskuo pasirūpinsime taip nuoširdžiai, lyg tai darytume sau. Išklausysime Jūsų norus ir dėsime visas pastangas, kad tiek maistas, tiek gėrimai ar patalpų dekoracijos būtų tokios, kokių pageidaujate.


Įmonių jubiliejaus organizavimas

Kartais tai gali pasirodyti keista. Kartais neįprasta ar galbūt net negirdėta. Tačiau įmonės taip pat mini savo veiklos sukaktis, o ypač jubiliejus. Tai smagios, visą kolektyvą vienijančios šventės ir įmonės „MG renginiai” komanda kiekvieną kartą džiaugiasi galėdama tapti jų dalimi. Didžiuojamės, kad keletą metų iš eilės mūsų paslaugomis naudojasi tie patys klientai. Jų pasitikėjimas mums geriausias įvertinimas. Tačiau nesvarbu kelintą kartą organizuojame Jūsų šventę, užtikriname, ji kaskart bus vis kitokia ir tokia pat nepamirštama. Galime pasirūpinti įvairiais šventės elementais, pavyzdžiui, įspūdingais fejerverkais, profesionalų atliekamu ugnies šou, šokiais, teatralizuotu įmonės vadovų pasitikimu, darbuotojų apdovanojimu už nuopelnus ir pastangas bei dar daug kuo. Viskas ką padaryti reikia Jums - tai susisiekti su mumis, išsakyti savo norus ir ruoštis šventei. Atsipalaiduokite ir leiskite „MG renginiai” komandai Jus nustebinti.


Programa pagal Jūsų norus!

Ieškantiems kažko ypatingo galime sukurti unikalią programą, kad visiškai pritaikyti prie Jūsų situacijos.
Teiraukitės apie šią šventę žemiau nurodytais kontaktais:Telefonu: +370 629 97773        El. paštu: info@mgrenginiai.lt

Arba palikite savo kontaktą ir mes su jumis susisieksime patys:Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.