Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
Programos vaikams
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773
GIMTADIENIŲ ORGANIZAVIMAS

Programos vaikams

Taigi, ar pasiruošę siurprizui...

Autorinės programos sukurs smalsų nuotykių jausmą, nepaleidžiantį visą vakarą.

T o l i a u
DIDELĖS AKYS

Visiškas įsitraukimas, kai tu kartu su vaikais pamiršti kas yra laikas.

T o l i a u
Mylėkite gyvenimą!

Mes visada su jumis, tikri, gyvi žmonės, besižavintys savo darbu bei atviri nuoširdžiam bendravimui.

T o l i a u
Nenoriu, kad tai baigtųsi...

Širdį glostančios artimųjų šventės, susipažinkite su jais kitame amplua.

T o l i a u

Didelės akys, nustebimas ir džiaugsmas... Kas gali būti geriau už laimingą vaiką? Vaikai – mūsų meilė. Mums labai įdomu su jais dirbti. Jų atvirumas, nuoširdumas įkvepia mus, tad ir mes labiau džiaugiamės, tampame atviresni. 


 


Programos vaikams

•         30 autorinių programų vaikams ir paaugliams nuo 4 iki 16 metų. Programos pateisins visų lūkesčius – ir tų, kurie mėgsta nuotykius, ieškoti lobių, persirengti puošniais rūbais ir linksmintis pokyliuose, ir tų, kurie mėgsta detektyvus, filmavimąsi ir teatrą, orientacinius ir vaidmenų žaidimus, plaukiojimą baseine ir t.t.

•         Tris kostiumų kolekcijas vaikams.

- „Hollywood“ – kostiumų kolekcija skirta programai „Filmavimas Hollywood`e“ vaikams 10 metų proga ir 4-kų išleistuvėms.

- „Princesės ir riteriai“ – tai 20 autorinių įvairaus stiliaus kostiumų mažosioms princesėms ir aprangos jauniesiems riteriams programai „Riterių turnyras“ (vaikams nuo 9 metų ir 4-kų išleistuvėms).

-  Kolekcija „Cirkas“ skirta mėgstantiems cirką ir persirengti  klounais, meškučiais, šuniukais, gyvačių tramdytojais, akrobatais.

•         Aktorių komandą – patyrusius ir vaikų psichologiją išmanančius žmones, kurie mėgsta vaikus ir dirba su malonumu.

•         Daugybę kostiumų šventės vedantiesiems – personažams. Visi kostiumai – autoriniai, specialiai pasiūti profesionalių siuvėjų-dizainerių.

•         Tris pūkuotas lėles – žavų Katiną Markizą-siurprizą, draugišką mešiną Balu – Mauglio draugą ir smalsųjį ateivį  - MGiuką. Visi trys yra nepaprastai populiarūs tarp vaikų ir iššaukia galybę teigiamų emocijų.

•         Salę šventėms – ji yra šeimos centre „Mažasis genijus“ (Kalvarijų gatvė 15, Vilnius). Nedidelėje ir jaukioje saulėje telpa iki 15 vaikų. Pas mus yra viskas, ko reikia kokybiškai šventei ir patogumui – vieta šventinėms vaišėms, teminiai papuošimai, garso aparatūra, šviesos efektai diskotekai. Skanumynus savo svečiams galite atsinešti patys arba galite šventę „nuo...iki“patikėti mums.

Daugiau...


 

Programos eiga ir ypatumai

Vaikus aplanko personažai. Programa Jūsų pageidaujamoje vietoje: mes taip pat galime atvažiuoti į Jūsų išsirinktą vietą – kavinę, restoraną, sodybą ar Jūsų namus. 

Vaikai labai gerai jaučia žmogaus energiją, todėl su jais gali dirbti tik labai geri ir atviri žmonės. Tokius reikalavimus atitinka visi mūsų centre dirbantys žmonės, todėl mūsų šventės išsiskiria tuo, kad jose daug nuoširdumo, džiaugsmo ir pozityvo.

 

Pogramos trukmė:  2-3 valandos

Programos aktyvių dalyvių skaičius: nuo 5 iki 30 žm.Galerija

Papildomai galime pasirūpinti:

galime įamžinti šventę video ir nuotraukose, pasirūpinti vaišėmis, proginiu (vardiniu) tortu ir fejerverkais.
Teiraukitės apie šią šventę žemiau nurodytais kontaktais:Telefonu: +370 629 97773        El. paštu: info@mgrenginiai.lt

Arba palikite savo kontaktą ir mes su jumis susisieksime patys:Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.