Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/mgrengin/domains/mgrenginiai.lt/public_html/ix_core/db.php on line 20
„Fortūnos ratas“ – atrodo sėkmė šypsosi Jums!
LTv | RU | PL
Organizuoti renginiai    Apie mus    Kontaktai   Tel.: +370 629 97773

„Fortūnos ratas“ – atrodo sėkmė šypsosi Jums!

Įtempta darbo diena, gausybė užduočių ir neišvengiamas nuovargis, pažįstama kasdienybė? O kas padeda atrasti energijos ir įveikti visus kylančius sunkumus – be abejonės, pats geriausias kolektyvas! Darnus ir atsipalaidavęs kolektyvas – tai bet kokio verslo sėkmė, nes dirbdami petys į petį galime pasiekti aukščiausius rezultatus. Nežinote, kaip tai padaryti? Sveikiname, atrodo sėkmė iš tikrųjų šypsosi Jums ir „Fortūnos ratas“ pradeda suktis. Tai intensyvus, dinamiškas ir be galo nuotaikingas vakaras Jūsų kolektyvui, kurio metu turėsite galimybę geriau pažinti vieni kitus, o galbūt tik dar labiau sustiprinti draugystę. Juk kas geriau, jei ne kartu patirti nuotykiai buria žmones? Todėl atsipalaiduokite ir pasiruoškite Fortūnos Jums paruoštiems siurprizams.

Stebinanti vakaro eiga

„Fortūnos ratas“ – tai stulbinantis vakaras, kuris abejingu nepaliks nė vieno. Tai programa, skatinanti judrumą, kūrybingumą, išlaisvinanti iš kaustančių pareigų ir atsakomybių rėmų. Pamirškite nebaigtus darbus, vėluojančius užsakymus, neįgyvendintus projektus – juk šį vakarą Jums šypsosi sėkmė! Ir ji pasitinka Jus prie pat durų, šį kartą – tirpstančio burnoje aperityvo ir magiškos muzikos pavidalais. Smagiu žingsneliu pasiekus stalelius sėkmė kviečia Jus pasivaišinti gardžiausiais patiekalais, o tuomet apsidairyti – greta Jūsų sėdi ne kas kitas, kaip Jūsų komandos nariai. Tai bent sekasi! Gera pradžia – pusė darbo, taigi po įkvepiančios vadovo kalbos kimbame į darbą – laukia net šeši nuotaikingi žaidimai, o kurį pirmiesiems išmėginti teks Jums – sprendžia tik „Fortūnos ratas“. Linkime sėkmės! O kad ji neapleistų ir nepradėtų kankinti nuovargis – siūlome pasimėgauti pertraukėlėmis. Jų metu Jūsų laukia muzikinis atokvėpis arba svečių pasirodymas. Šį kartą „Fortūnos ratas“ tyli, nes viską sprendžiate Jūs, tačiau šio vakaro sėkmė Jūsų neapleidžia, nes blogo pasirinkimo tiesiog nėra. Gera nuotaika ir nesibaigiančios linksmybės garantuotos, o ypač – apdovanojimų metu. Šiandien sekasi visiems, tačiau ne visiems vienodai, taigi pasveikinkime vakaro nugalėtojus – visus šešis  etapus rezultatyviausiai įveikusią komandą! Garsiai ir audringai plojame, o nugalėtojai jau kviečia paragauti pasakiško grožio torto.  Juk sakėme, šį vakarą sėkmė šypsosi visiems, todėl dabar – saldžioji vakaro dalis, o iškart po jos – „Fortūnos ratas“ sukasi šokių aikštelėje, kur Jūsų laukia daugiau nei valanda spalvingiausių ritmų.

„Fortūnos rato“ programa

„Fortūnos rato“ programa – šeši, sėkmę prisivilioti ir išbandyti padedantys žaidimai. Pirmasis – kuriame jos prireiks labiausiai – „Juodoji dėžė“ – kam pavyks atspėti, kas slepiasi po ja? Antrasis – „Muzikinis ringas“ – laimę mėginsime traukdami smagias ir gerai žinomas dainas. Trečiasis – „Menų galerija“ – nesijaudinkite, sėkmė Jūsų neapleis, ir kūrybiniai gebėjimai prasiverš su kaupu. Ketvirtasis – „Šokių maratonas“ – tai tarsi repeticija, prieš įsisukant į „Fortūnos ratą“ šokių aikštelėje po šio įspūdingo vakaro. Penktas žaidimas – „Cinema“ – sėkmingi ir ne tokie sėkmingi kino filmai, tačiau juos visus gerai žinote. Ir galiausiai – „Protų mūšis“ – nagi, nesidrovėkite! Sėkmė lydi tuos, kurie dalinasi išmintimi.

Kam skirtas vakaras „Fortūnos ratas“

„Fortūnos ratas“ yra  orientuotas į kolektyvus, kurie yra kūrybingi ir energingi. Tai puiki proga išmėginti jėgas, ugdyti pasitikėjimą ir bendrumą ne tik darbe, tačiau ir už jo ribų. „Fortūnos ratas“ – tai Kalėdiniai vakarėliai, įmonės jubiliejaus organizavimas ar bet kuri kita proga, kurios metu norite smagiai ir įdomiai praleisti laiką žaisdami, dainuodami, šokdami... Išlaisvinkite savo sėkmę ir pašėlęs „Fortūnos ratas“ nesiliaus suktis net ir šiam įspūdingam vakarui pasibaigus!
Copyright © 2013-2015. MG Renginiai. All rights reserved.